• +420 776 881 190
  • info@zenitreality.cz
Pronájem bytu FM
Pronájem bytu FMPronájem bytu FMPronájem bytu FMPronájem bytu FMPronájem bytu FMPronájem bytu FMPronájem bytu FMPronájem bytu FMPronájem bytu FMPronájem bytu FM

Pronájem bytu FM

9 500
Stav: Aktuálně k dispozici
Město: Frýdek - Místek
Kraj: Moravskoslezský
Druh: pronájem
Typ: Byt

Poznámka k ceně:

Popis:

Nabízím k dlouhodobému pronájmu od 1.1.2019 byt o dispozici 2+1 s balkónem a garáží v nově opraveném bytovém domě. Byt se nachází ve Frýdku ? Místku na ulici I. J. Pešiny v domě, který byl revitalizován a je ve 3. podlaží.

Celková velikost bytu je 64m2 . Z balkónu, který je přístupný z obývacího pokoje, je nádherný výhled na Beskydy a Lysou horu. Kuchyně je vybavena moderní linkou s vestavěnou myčkou a mikrovlnou troubou. V obou pokojích jsou na zemi parkety, zbytek bytu dlažba. Pokoje jsou samostatné, neprůchozí. V bytě zaveden vysokorychlostní internet. Již zmiňovaná garáž je hned vedle domu a bytu náleží dva sklepní prostory. Energetická náročnost budovy je C ? úsporná.

Cena nájmu je včetně záloh na topení a vodu. Elektřinu a plyn si platí nájemník sám. Cena za pronájem 9 500 Kč/měsíčně. Vratná kauce činí dva měsíční nájmy. Provize RK jeden nájem.

V případě zájmu vyplňte tento formulářDetailní vyhledávání

Reality dle typu

Reality dle druhu