• +420 776 881 190
  • info@zenitreality.cz
RD Slezská Ostrava Klikova
RD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava KlikovaRD Slezská Ostrava Klikova

RD Slezská Ostrava Klikova

3 350 000
Stav: Aktuálně k dispozici
Město: Ostrava
Kraj: Moravskoslezský
Druh: prodej
Typ: Dům

Poznámka k ceně:

Včetně provize

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům ve velmi žádané lokalitě Slezská Ostrava na ulici Klikova. Zastavěná plocha domu je 130 m2. K domu náleží i pozemek o celkové rozloze 740 m2. Dům je vytápěn plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev teplé vody nebo je možno využívat krb v obývacím pokoji. Dispozice místností je 3+1. v rámci hospodárnosti byl dům celkově zateplen a byla nainstalována plastová okna. Dům je částečně podsklepený . Díky velikosti vlastního pozemku je možná přístavba další části a tím zvětšení obytné plochy.
Nemovitost je oplocena plotem a kovaná brána je vybavená elektrickým pojezdem. parkovací stání na pozemku pojme minimálně 2 vozidla. Doporučujeme prohlídku a pomůžeme s financováním koupě.

V případě zájmu vyplňte tento formulářDetailní vyhledávání

Reality dle typu

Reality dle druhu